Domů > Dění v obci > Aktuality > Výsledky soutěže Odlož mobil v knihovně

Výsledky soutěže Odlož mobil v knihovně

Obecní knihovna v Třeběticích zvítězila v letošním ročníku soutěže Odlož mobil v knihovně v kategorii obcí do 500 obyvatel. Podařilo se sesbírat neuvěřitelných 104 vysloužilých telefonů. Nutno podotknout, že v přepočtu na obyvatele jsme se stali absolutními vítězi této soutěže.

Děkujeme všem, kteří se do této soutěže aktivně zapojili, a především naší knihovnici paní Jarce Valešové.

Paní Valešová převzala v Českých Budějovicích certifikát a odměnu ve výši 5000 Kč pro naši knihovnu. Ze všech zúčastněných byli vylosováni také výherci volných vstupenek a publikací věnovaných Jihočeským krajem. Z těch, kteří odevzdali mobil v naší knihovně, přálo štěstí těmto soutěžícím:

Výsledky soutěže Odlož mobil v knihovněDavid Fučík (Bílkov)
Jitka Habrová (Třebětice)
Ludmila Chalupová (Třebětice)
Marta Lajtkepová (Třebětice)
Barbora Nehybová (Třebětice)
Jiří Němec (Třebětice)
Jaroslav Simandl (Ostojkovice)
Pavel Svoboda ml. (Jindřichův Hradec)
Štěpán Šimka (Jemnice Větrná)
Miroslav Valeš (Třebětice)

Pár fotek z předání cen - ZDE

27. 9. Jonáš

Zítra: Václav

Která z kapel na MOTÁKfestu se Vám líbila nejvíce? Lze hlasovat pro více možností.

Od 10. 6. 2024 19:59 celkem hlasů: 335